Найчастіше в Україні жінки хочуть укласти контракт із ЗСУ через центри рекрутингу у Тернопільській області. Про це повідомила пресслужба українського Міністерства оборони.
За даними Міноборони, жінки становлять 48% від усіх кандидатів на приєднання до Збройних Сил України, які звернулися до рекрутингових центрів Тернопільської області. Трохи гірші щодо цього показники Чернівецької та Чернігівської областей.
Зокрема, у Чернівецькій області жінки становлять 44% серед усіх кандидатів до ЗСУ через центри рекрутингу. у Чернігівській області цей показник нині становить 39%.
Загалом в Україні в середньому частка жінок серед кандидатів до приєднання до ЗСУ, які звернулися до центрів рекрутингу, становить 19%.
Популярні зараз
В Україні статус “працездатності“ визначатиме незалежний експерт
МОН планує встановити європейські ціни на навчання в українських вишах
Внутрішні переселенці з п'яти областей можуть отримати 700 доларів на освіту
Рекрутинг до Збройних сил України запровадили у листопаді 2023 року. Спочатку це відбувалося через компанію Lobby X, а потім Міністерство оборони почало співпрацювати з сайтами пошуку роботи (там розміщують вакансії ЗСУ).
У лютому 2024 року у Львові відкрився перший в Україні офлайн рекрутинговий центр до ЗСУ та інших підрозділів Сил оборони України. Потім такі центри відкрили у багатьох містах нашої країни. Зараз налічується вже 44 центри рекрутингу. У них кандидатів інформують про вакансії в армії, консультують та проводять тести. Рекрутери супроводжують весь процес до призначення добровольця на посаду в армії.
За даними Міністерства оборони, станом на вересень 2024 року до рекрутингових центрів до Збройних сил України щомісяця приходили у середньому 6500 осіб. Станом на початок жовтня 2024 року до центрів рекрутингу звернулось понад 20 000 осіб. З них 1726 осіб уже підписали контракт із ЗСУ, а понад 5000 осіб є кандидатами.
Подати заяву про рекрутинг до ЗСУ можна також онлайн у мобільному додатку "Дія". В цьому випадку не потрібно йти до ТЦК та обстежуватися на ВВК. Після надходження заяви від добровольця військова частина має протягом одного робочого дня провести з ним співбесіду та ухвалити рішення про те, чи підписувати з ним контракт. Раніше на таке рішення відводилося більше часу, але Кабмін у жовтні 2024 року скоротив бюрократичні зволікання.
Нагадаємо, раніше ми повідомили про те, що чоловіки повинні знімати на камеру незаконні дії ТЦК.