У 2025 році Україна досягне потрібних результатів щодо членства в ЄС, - Зеленський

Автор: Максимов Віталій

У 2025 році Україна досягне потрібних їй результатів у переговорах про членство в Євросоюзі. Про це у своєму Telegram-каналі розповів президент Володимир Зеленський.

У 2025 році Україна досягне потрібних результатів щодо членства в ЄС, - Зеленський - today.ua

З його слів, 7 січня 2025 року відбулася нарада, на якій обговорили деталі роботи з Євросоюзом. На нараді були присутні президент Володимир Зеленський, речник Верховної Ради Руслан Стефанчук, чиновники, а також представники Офісу президента України. Зокрема, на нараді було обговорено питання переговорів про вступ нашої країни до ЄС.

Зеленський вважає, що у 2025 році Україна досягне потрібних їй результатів щодо членства в Євросоюзі. Тим більше, що у цьому році в ЄС головуватимуть Польща та Данія, які активно підтримують Київ.

Україна офіційно подала заявку на вступ до Євросоюзу 28 лютого 2022 року. У червні 2022 року Європейська рада надала нашій країні статус кандидата на вступ до ЄС. Це дозволило Києву брати участь у багатьох нових ініціативах Євросоюзу та отримувати фінансову допомогу для країн, які готуються вступити до цього об'єднання. Статус кандидата у ЄС закріпив європейське майбутнє України.

Популярні зараз

Кремль готується до продовження війни проти України до 2027 року

Українські банки можуть почати блокувати картки за зняття готівки більше трьох разів на місяць

Трамп чекає на закінчення війни в Україні до середини 2025 року

Українським роботодавцям можуть дозволити перевіряти листування працівників

Україна має виконати певні умови, щоб зберегти статус кандидата до Євросоюзу та йти далі у напрямку європейської інтеграції (вимоги для вступу до ЄС нових членів називаються "Копенгагенськими критеріями"). Це, наприклад, посилення боротьби з корупцією, прийняття нового законодавства про медіа та національні меншини.

У 2025 році Україна досягне потрібних результатів щодо членства в ЄС, - Зеленський

Коли Україну можуть прийняти до Євросоюзу? Це залежатиме від того, у який термін вона проведе реформи з євроінтеграції. Стандартна процедура вступу до ЄС для країн-кандидатів складає від кількох років до десятиріч. Володимир Зеленський вимагає прийняття України до Євросоюзу за "прискореною процедурою". Як причину для цього він називає те, що Україна зараз перебуває у складному становищі, оскільки їй доводиться защипати Європу від країни-агресора.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, Україна також просить прийняти її до НАТО. Київ розраховував отримати офіційне запрошення вступити до НАТО на самітах Альянсу у Вільнюсі у 2023 році та у Вашингтоні у 2024 році, але цього не сталося. Канцлер Німеччини Олаф Шольц восени 2024 року заявив, що зараз він не бачить необхідності приймати рішення про запрошення України до НАТО.

Раніше ми повідомили, що Володимир Зеленський допускає присутність НАТО не на всій території України.

Головне