В Україні в додатку Армія+ незабаром з'явиться нова національна програма підтримки військовослужбовців, яка має назву "Плюси". Про це повідомила пресслужба Міноборони.
За словами заступника міністра оборони України з питань цифровізації Катерини Черногоренко, у додатку Армія+ буде окремий розділ, у якому військовослужбовці ЗСУ зможуть забронювати квитки, а також зі знижкою купити різні товари та послуги (наприклад, бензин та дизельне паливо). Армія+ верифікуватиме через унікальний ідентифікатор військовослужбовця Армія ID.
До національної програми "Плюси" вже приєдналося кілька компаній. Наприклад, "Нова пошта" та Rozetka. Очікується, що незабаром компаній стане набагато більше.
Додаток для українських військовослужбовців Армія+ працює з серпня 2024 року. Його розробили військовослужбовці Центру масштабування технологічних рішень при Генштабі ЗСУ. Доступ до нього мають лише діючі військовослужбовці. Персональні дані підтягуються з кількох реєстрів.
Спочатку в ньому були лише базові функції, але поступово додають нові функції. За словами президента України Володимира Зеленського, цей додаток має звільнити армію від паперової роботи, щоб командири та солдати не витрачали свого часу на бюрократію та заповнення паперів.
За даними Генштабу ЗСУ, за півтора місяці роботи додатку Армія+ в ньому ідентифікували себе понад 270 000 військовослужбовців ЗСУ, було введено 1000 військових частин та представлено 7 000 електронних рапортів.
У жовтні 2024 року у додатку Армія+ у військовослужбовців з'явилася можливість редагувати дані, які раніше не відображалися. Тепер можна надсилати запити на оновлення інформації через цей додаток, отримувати номер заявки та відстежувати її статус. Раніше для виправлення цих даних потрібно було використовувати додаток Резерв+, але це було не дуже зручно.
Нещодавно у додаток Армія+ додали ще п'ять нових електронних рапортів. Це, наприклад, отримання довідки форми 5 про проходження військової служби.
Також нещодавно у рапортів у додатку Армія+ розширився функціонал. Наприклад, тепер можна відкликати свій рапорт, а командир може побачити, хто раніше погодив рапорт. Наприклад, комбат може побачити, що рапорт військовослужбовця вже погодив командир роти.
Нагадаємо, раніше ми розповіли про те, що військовослужбовці ЗСУ у лікарнях отримуватимуть покращене харчування (за стандартами НАТО).